Firma “Kanon-Art” działa na rynku od ponad dwudziestu lat. W tym czasie podejmowaliśmy zlecenia z zakresu szeroko rozumianej konserwacji zabytków a także prace przy współcześnie powstających obiektach. Przez dwie dekady spotkaliśmy się z najprzeróżniejszymi wyzwaniami i życzeniami naszych Klientów. Udało nam się im sprostać. Wiedza, którą zdobyliśmy pozwoliła nam stać się firmą z dużym doświadczeniem, a co najważniejsze: świadomą sztuki, którą wykonuje.

Dwadzieścia lat to również czas rozwoju. Praktyka pokazała nam, że na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na oryginalne, a jednocześnie zaawansowane technologicznie działania sztukatorskie. Tworzymy również oprawy oświetleniowe do wnętrz z wykorzystaniem kombinacji gipsu, metalu i szkła.

Pomimo sukcesów: dziesiątek pomyślnie wykonanych realizacji na terenie całej Polski, wciąż pamiętamy o pogłębianiu kompetencji: nasi pracownicy zwiększają swoje kwalifikacje a w działaniach sztukatorskich opieramy się na najlepszych materiałach i komponentach do produkcji.

„Kanon-Art” obok podstawowej działalności jest również autoryzowanym dystrybutorem materiałów firmy KEIM.

Dziś nasza wszechstronność i profesjonalizm znajduje odzwierciedlenie w postaci zadowolenia naszych Klientów, o czym najlepiej świadczą wystawione przez nich referencje.

Piotr Szymkowiak – właściciel.